نتایج جستجو برای عبارت :

دم و بازدم عمیق هم کفاف نیست گاهی

معمولا وقتی عصبانی میشوم حرف نمیزنم...
یعنی بنظرم هیچ کس نباید در این اوج التهاب و تشویش حرف بزند...
اما امروز حرف زدم... فریاد زدم و حتی زدم کسی را‍♀️
و با همه این‌ها عصبانیتم تمام نشد...
مسئله اینجاست که آدم‌های اشتباه، یکجا زهر اشتباه بودنشان را میریزند به جان ما...
همین مابقی اطاله کلام است...
نیمه پر لیوان را بخواهم نگاه کنم اینکه بالاخره فشارم از دیشب بالا آمد...

کلیت کلیپ های این پسره محمد امین کریم پور تو این موارد خلاصه میشه:یه عده دارن میزنن و میرقصن بعد اون دختره میگه:واااااااای محمد(کاملا با عشوه خوانده شود)جا داره یه بار دیگه به اون چهار میلیون و ششصد هزار نفر بگم خاک بر سرتونواقعا یه پست کفاف نمیداد
من در به جای آوردن مناسک تجسم خلاق استادم،یک حرفه ای به تمام معنام.من در عالم رویا به بسیاری از آرزوهایم رسیده ام.
اما می دانید؟تجسم خلاق به تنهایی کافی نیست.به قول شاعر:سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست.
فکر می کنم هرچه بیشتر در دورِ نوشتن از رویاها بیافتم،بیشتر از آن دور می شوم.حتی روانشناسان انگیزشی هم توصیه می کنند تجسم خلاق را زیادی کش ندهید.
بنابراین در برابر خودم می ایستم و می روم از پی تلاشِ بیشتر.
زین پس اگر توانستم،کمتر به وبلاگ سر می
سریال Breaking Bad داستان والتر، یک دانشمند شیمی، برنده‌ی جایزه‌ی نوبل و انسان شریفی است که تحت یک حاکمیت و در یک جامعه‌ی بی‌شرف زندگی می‌کند! وی که عمر خود را صرف علم و دانش کرده و در یک مدرسه تدریس می‌کند، چون درامدش کفاف مخارج زندگی‌اش را نمی‌دهد شغل دوم خودش را اجباراً کار در یک کارواش انتخاب کرده است! تا اینکه سرطان ریه می‌گیرد.
ادامه مطلب
نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
پاهایم را بغل کرده‌ام. چشم‌هایم را بسته‌ام اما از پشت پلک‌هایم باد را میبینم که با برگ‌های سپیدار بازی می‎‌کند. سپیدار بلند و تنومند و مهربانم. موهایم را در گوش‌هایم چپانده‌ام که صدای نفس کشیدن چشمه را نشنوم اما از پشت طره‌های مو خنده‌های آب را می‌شنوم. اینجا مکان امن من است. من و سپیدار و چشمه. تا ابد. سبزه‌ها از موی من درست شده و برگ‌های سپیدار پیچ در پیچ در پیچ در هم گره خورده. چشمان چشمه، آبی و جان افزاست. دست‌هایم ریشه‌های سپیدار

اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است  دنیا برای از تو نوشتن مرا کم است
اکسیر من  نه این که مرا شعر تازه نیست   من از تو می نویسم و این کیمیا کم است
سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست           درشعر من حقیقت یک ماجرا کم است
تا این غرل شبیه غزل های من شود               چیزی شبیه عطر حضور شما کم است
گاهی ترا کنار خود احساس می کنم        اما چقدر دل خوشی خواب ها کم است
خون هر آن غزل که نگفتم به پای توست آیا هنوز آمدنت را بها کم است
۱- ژست زاویه بسته خوابیدهبا خم کردن زانوها و بهم چسپاندن کف پاهای خود به پشت دراز بکشید. دست خود را روی بخشی از بدن خود قرار دهید که آن را دوست ندارید. این می تواند یک ویژگی فیزیکی باشد (ران های بزرگ، بازوهای کوچک) یا چیزی که نمادی از ویژگی های شخصیت است (ناتوانی در صحبت کردن، کوتاه بینی). این قسمت از بدن خود را نگه دارید و به آن بگویید که قرار است هم تیم باشید. متعهد شوید که این قسمت از بدن و بدنتان را دوست داشته باشید.
۲- ژست گربه – گاو – ۵ مرتبهچ
یکی از راه‌های کاهش استرس و بدست آوردن آرامش نفس کشیدن به صورت عمیق است. به اینصورت که در هنگام دم نفس عمیق بکشید و سه ثانیه صبر کنید و از طریق دهان بازدم انجام دهید اینکار بسیار در کاهش استرس مفید وافع می‌شود.
به موسیقی گوش فرا دهید، از روانشناس کمک بگیرید، ارتباطات خود را قوی کنید تا بتوانید به راحتی به استرس غلبه کنید.
اگر به دلیل اضطراب احساس تنفس می کنید ، تکنیک های تنفس وجود دارد که می توانید سعی کنید علائم را کاهش داده و احساس بهتری را شروع کنید.
بیایید چندین مورد را که می توانید در هر نقطه در طول روز انجام دهید بررسی کنیم یا در لحظه های طولانی تر برای خودتان بسازید.1. بازدم خود را طولانی کنید

ادامه مطلب
می‌توانست کلیسای از رونق‌افتاده‌ی ادونتیست باشد در آستانه‌ی یکی از جنگ‌های داخلی که پروتستانی گستاخ، سیاهی دود آتشی سترگ را به سمت‌اش روانه کرده‌بود... آن‌هم در دل شب...وقتی کشیش میانسالی در حال معاشقه با برده‌ای سیاهپوست بود...در حالی‌که چندساعت قبل راهبه‌های پیرِ صومعه در مراسم عشای ربانی ساعت‌ها در نیایش خالصانه‌شان زمزمه کرده‌بودند: ای روح‌القدس! ای پدر ما که در آسمانی! نان کفاف مارا امروز به ما بده. و ما را در آزمایش میاور بلکه
دلم می خواهد برای تو بنویسم ... اما بغض بر گلویم سنگینی می کند و امان را از قلم می گیرد ... و کلمات آشفته و پریشان از زیر جوهر  خودکار در می روند و روی کاغذ قرار نمی یابند ... چقدر سخت است برای تو نوشتن! چقدر موصوفی و هیچ صفتی برایت پیدا نمی شود ... واژه ها برای تو تکراری اند ... از مهربانی هایت باید بگویم یا از دوست داشتن هایت یا از بی قراری های دلت برای من ؟ از چه باید بنویسم ؟ نه ... هرگز نمی توان تو را به تقریر در آورد ... تو هرگز در قرار درنخواهی آمد ... ت
اگر از نوه های من هستید و این متن را میخوانید به احتمال زیاد من مرده‌ام.. در حال حاضر من دانشجوی ترم اخر کارشناسی مهندسی صنایع هستم و امروز بیست  هفتیمین روز از هشتمین ماه سال 1398 است .. قیمت بنزین همین چندروز پیش سه برابر شد وبه سه هزار تومان رسید .. مردم به خشم امدند و خیابان ها را بستند و چند بانک و پمپ نزین را اتش زدند .. اینترنت ها هم قطع است و فقط چند سایت محدود برای من باز میشوند .. ورزش سه ،فیلیمو، نماوا ، دیوار و شیپور برخی از این سایت ها هست
شروع تنیستنیس، ورزشی اینتروال (Interval، مشتمل بر نوسانات ضربان قلب) و پلی متریک (Polymetric، دارای دم و بازدم عضلانی) است و برای حفظ تناسب اندام و تفریح بسیار مناسب می باشد. استفاده از ذهن و نیاز به قدرت تصمیم گیری در ضربان قلب بالا، از ویژگیهای اجتناب ناپذیر تنیس است. تنیس نیز مانند سایر ورزشهای راکتی، باعث افزایش تمرکز بازیکن و شادابی او می شود. مراحل یادگیری تنیس به شرح زیر است:
ادامه مطلب
چرا فوت کردن به غذا و نوشیدنی ممنوع است⁉️
طبق تحقیقات پزشکی هوای دهان از دو اکسیژن و یک هیدروژن مرکب شده است، هنگام بازدم اکسیژن تبدیل به دی اکسید کربن می شود.هنگام فوت کردن به غذا دی اکسید کربن با غذا مخلوط می شود  و موجب تولید ماده مضر برای بدن می شود و با خون ترکیب می شود و عامل بیماری های پوکی استخوان، ضعف عضلانی، کمبود حافظه و ایجاد سنگ کلیه می شود و بر روی باروری مردان نیز تاثیر سوء می‌گذارد.همچنین خیلی از ویروس های بدن با تنفس از بدن خ

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
خدای من
در هرثانیه ای که می گذرد
بی شمار نعمت بر من ارزانی میکنی
تپش قلب،دم و بازدم
دیدن،شنیدن،لمس کردن
نبض زدن ها،پلک زدن،فکرکردن
و...
نعمت های بیشماری که از شمردن آن ناتوانم
و من چقدر بی تفاوت می گذرم
ومدام از نداشته هایم پیش تو گله وشکایت 
می کنم
خدایا برای ناشکری ها و کم طاقتی هایم
برای فراموش کاری ها و بی توجهی هایم
مرا ببخش
خداوندا
به دل نگیر اگر گاهی
زبانم از شکرت باز می ایستد
کم می آورد
در برابر بزرگی ات
ای مهربانترین مهربان ها
بهترین ه
سوم ابتدایی بودم که با بلاگفا شروع کردم. کنار دایی‌ام، با هم‌دیگه وبلاگ ساختیم. تحت تاثیر رمان شازده کوچولو که همون سال دایی‌ام برام خریده بود، و به پیشنهاد خودش، اسم وبلاگ رو یه چیزی شبیه به شازده کوچولو در سیاره انتخاب کرده بودم. به گمونم هیجان اولین وبلاگ رو داشتن و جایی که توش حرف بزنم (یه چیزی رو اعتراف بکنم، من از نه ماهگی به حرف اومدم. چون که حرف نزده زیاد داشتم و می‌ترسیدم عمرم برای گفتن همه‌اش کفاف نده) باعث شد که رمزش رو گم بکنم. ول
سوم ابتدایی بودم که با بلاگفا شروع کردم. اولین وبلاگم رو من و دایی‌، با هم دیگه ساختیم. تحت تاثیر رمان شازده کوچولو که همون سال دایی‌ام برام خریده بود، و به پیشنهاد خودش، اسم وبلاگ رو یه چیزی شبیه به شازده کوچولو در سیاره انتخاب کرده بودم. به گمونم هیجان اولین وبلاگ رو داشتن و جایی که توش حرف بزنم (یه چیزی رو اعتراف بکنم، من از نه ماهگی به حرف اومدم. چون که حرف نزده زیاد داشتم و می‌ترسیدم عمرم برای گفتن همه‌اش کفاف نده :دی ) باعث شد که رمزش رو
از روشهای بسیار مهمی که از طریق ان میتوان شدت بیماری ریوی در بیماران سی اف را پیش بینی نمود انجام اسپیرومتری یا نوار ریه است. بنابراین هرچه نوار ریه کاهش داشته باشد داشته باشد شدت بیماری نیز افزایش یافته است.پس لازم است با مقید بودن به انجام مراقبتهای ریوی از اسیب به ریه جلوگیری نموده و یا میزان پیشرفت اسیب به حداقل برسانیم. لازم است بیماران سی اف از سن 4تا 5 سالگی اسپیرومتری انجام دهد البته دفعات اول که انجام میدهد برای یاد گیری انجام تست اس
کتاب علی الحسابشاعر: امیرحسین طاهر

کنارم باش تا حالم شود از خوب هم خوب ترنباشی دلخوشی کم نیست، اما با یاد تو غم بهترنباشی یاد تو هر دم مرا دیوانه می سازدنباشی پیش من پایان دم یا بازدم بهتراگر دستم رود توصیف هد کس جز شما بانوبخشکد جوهر شعرم، بخشکد این قلم بهتراگر روزی میان مرگ یا بی تو شدن ماندمبدون مکث می گویم بمیرم لاجرم بهترو من هم می شوم مثل همه مقتول چشمانتندارد عدل و قانون جز تو دیگر متهم بهتر

برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج این
مسئولین یک مؤسسه خیریه متوجه شدند که وکیل پولداری در شهرشان زندگی می‌کند و تا کنون حتی یک ریال هم به خیریه کمک نکرده است. پس یکی از افرادشان را نزد اوفرستادند..مسئول خیریه: آقای وکیل ما در مورد شما تحقیق کردیم و متوجه شدیم که الحمدالله از درآمد بسیار خوبی برخوردارید ولی تا کنون هیچ کمکی به خیریه نکرده‌اید.نمی‌خواهید در این امر خیر شرکت کنید؟وکیل: آیا شما در تحقیقاتی که در مورد من کردید متوجه شدید که مادرم بعد از یک بیماری طولانی سه ساله، ه
اگر بتوانید علایم سرطان ریه را در مراحل اولیه تشخیص دهید احتمال درمان آن را به مقدار بسیار زیادی بالا می برید ریه های شما دو عضور اسفنجی در قفسه سینه هستند که که هنگام دم  اکسیژن هوا را به خون منتقل کرده و هنگام بازدم دی اکسید خون را از بدن دفع می کنند. سرطان ریه عامل اصلی مرگ و میر ناشی از سرطان در ایالات متحده در بین مردان و زنان است. میزان مرگ و میر توسط سرطان ریه بیشتر از سرطان های روده بزرگ، پروستات، تخمدان و پستان است.

ادامه مطلب
معلمان و مربیانی که مراقبه را آموزش می دهند و حتی تعدادی از پزشکان از چنین مراقبه ی با عنوان "اکستازی" طبیعی بدن یاد می کنند. وقتی غده پینه آل تان فعال می شود گویی بدن تان حقیقتا اکستازی تولید می کند، و غرق در سرخوشی می شوید. و این سرخوشی ارتباطی به بیرون از شما  ندارد یعنی ممکن است در زندان باشید یا در قصر، ممکن است گرسنه باشید یا تشنه، در هر حالت بدن تان غرق در شادی می شود و از یک دم و بازدم ساده هم لذت می برید.
چنین لذتی باعث نمی شود که شعورتان
کتاب اهل قبورشاعر: ارمغان بهداروند

نمی شود بی فرض جهنم پرتره ای از انسان گوشتخوار کشیددروغ است اگر از جاده بنویسمو از ملافه های سفیدی ننویسمکه  حرفی از خواب در خویش ندارندوقت خوبی به دنیا نیامده ایم!نه کوه بلد است کوه باشدنه کسی کشف آتش را به گردن می گیردنه منظور خدا اتفاق می افتد...شاید بهتر استبمیریم که از بلندگوها پخش شویمو با مُسکن لا اله الا الله زمین را در بغل بگیریم.برادران ناتنی بودیمو در مرگ های دسته جمعی هم خون شدیم.
چه بلایی ان
تازه دارد فهمم میشود چه بر سرم رفته است... اگر تمام اشعار ابتهاج و منزوی و شهریار را هم ممزوج کنم، باز هم کفاف دردهایم نمیشود... آنقدر دلگیرم که گویا جهان در برابر دلمرده است، به راستی مرگ واژه باشکوهی است برای اینگونه زیستن.. نمیدانم، این سکوت، این تحمل، این فریاد، این ناشکیبایی از کجا در وجودم رخنه کرد... هر چه تبر هم بزنم فایده نکند، انگار بعضی چیزها از درون فاسد شده است.. عزیز من! از من بشنو... آنقدر حیرانم که به جامی هم جمی جهان‌نما را بنگرم و
بسم الله الرحمن الرحیم مردم به دنبال معجزه هستند، اما در بیشتر اوقات تعریفی که از معجزه دارند، درست نیست. معجزه یک کار غیر طبیعی است معجزه ادمی را یاد خدا می اندازد معجزه است اگر بتوانی بدی را ببینی ولی با خوبی پاسخ بدهی با کلامت، جنگی را خاموش کنی و صلح را برقرارکنی . در جاییکه نتوانی کمک کنی، با نگاهت مهربانی را توسعه دهی. ببخشی، در جاییکه میتوانی انتقام بگیری به جای لعن و نفرین، دعای خیر کنی رنج دیگران، رنج تو باشد در دم و بازدم هایت، خدا ح
رنگ بدی دارد و یک حالت افتاده روی بدنت، ک پیشتر خودِ آویزانت را آویزان تر نشان می دهد و منحنی ستونِ فقراتت را خمیده تر. لایه عجیبی ـست روی همه چیز، نه می شود از توی آیینه پاکش کرد و نه با لیف زدن های بسیار از روی پوست. می شود آنقدر خراشیدش ک قرمز شوی ولی همچنان باقی ـست، آن هنگام ک خوب می نگری حتا توی چشم هایت هم هست و با بازدم از توی ریه هایت هم بیرون می زند. و هر چه را ک لمس می کنی، انگار ک از آن خیس می شود، مثل لایه ای لباس ک معلوم نیست تو آن را پوش
دلم گرفته از زمونه دلخورم
بذار واست گلایه هام و بشمارم.... 
کجایی؟
این شب ها رو کجا سپری میکنی؟
چقدردلم میخواد بیشتر بشناسمتون
چقدر دلم میخواد باهاتون رفاقت کنم
چقدر دلم میخواد باهاتون رفت و امد کنم
خیلی دلم میخواد همه کارهام و به شما هدیه کنم.... 
حتی دلم میخواد براتون سرباز پرورش بدم... 
شاید عمرم کفاف نده ببینمتون ولی دلم میخواد یه نسل عاشق شما از خودم بجابذارم... 
دختر بدی بودم براتون ولی شما بابای خوبی بودی برام... 
میشه نگاهم کنین
میشه دستم
رنگ بدی دارد و یک حالت افتاده روی بدنت، ک پیشتر خودِ آویزانت را آویزان تر نشان می دهد و منحنی ستونِ فقراتت را خمیده تر. لایه عجیبی ـست روی همه چیز، نه می شود از توی آیینه پاکش کرد و نه با لیف زدن های بسیار از روی پوست. می شود آنقدر خراشیدش ک قرمز شوی ولی همچنان باقی ـست، آن هنگام ک خوب می نگری حتا توی چشم هایت هم هست و با بازدم از توی ریه هایت هم بیرون می زند. و هر چه را ک لمس می کنی، انگار ک از آن خیس می شود، مثل لایه ای لباس ک معلوم نیست تو آن را پوش
جهانگیری: مردم می گویند یعنی ما فراموش شده‌ایم؟مردم: جسارتاً جمله‌مون سوالی نیست خبریه!
باران ؛ جنوب کشور را غافلگیر کرددارکوب: به‌جای باران و جنوب، هرچی بذاریم جواب میده!حناچی خبر تخلیه تهران به دلیل آلودگی هوا را تکذیب کردشهروندان: چرا تخلیه؟ اتفاقا هرچی بیشتر دم و بازدم کنیم زودتر تصفیه میشه!عراقچی، معاون وزیر خارجه که به دعوت دانشگاه هنر تهران در پرفورمنسی روی برگ‌های پاییزی قدم زده بود: امیدواریم ژاپن خرید نفت از ایران را از سر بگی
من درآن زمان نماینده ی مجلس شورای اسلامی بودم. همسرم یکی از بچّه ها را نزد پزشک برد و درمطب دکتر همسر مقام معظم رهبری را ملاقات کرد. ایشان نیز یکی از فرزندان خود را برای مداوا به آنجا آورده بودند. کسی نمی دانست که ایشان کیست!چون نوبت به همسر اقا رسید؛ به اتاق پزشک مراجه کردند. دکتر پس از معالجه فرزند مقام معظم رهبری گفت: «برای مداوای فرزندتان روزی یک لیوان لعاب برنج به او بدهید.
همسر مقام معظم رهبری گفت: «ما چنین امکاناتی را نداریم.»پزشک که ایش
من واقعا نمیدونم مردم از گرونی بنزین خوشحالن یا ناراحت؟؟؟ والا از وقتی گرون شده بشدت خیابونا شلوغتر شده!!! همش ترافیکه
حقیقتا دیگه حوصله و اعصاب رانندگی تو ترافیک و شلوغی و این رانندگی های (خیلی عذرخواهم) چهارپا گونه ی خیلی از راننده هارو ندارم
و البته ۳۰ لیتر بنزین در ماه هم کفاف رفت و امدهای بنده رو نمیده ضمن اینکه پمپای گاز هم کمن هم شلوغن و عملا باید کلی بنزین بسوزونی تا بتونی گاز بزنی!! بعدم تا برگردی یه خونش خالی شده! ۲یا نهایتا ۳ روز عمر
به گزارش سایت تفریحی ایران 14 نمایش فیلم‌های خارجی در سینماهای کشور که به صورت آزمایشی از تابستان امسال با فیلم هایی چون «همه پول‌های دنیا»، «شاه دزد»«۲۲مایل»، «اجنبی»، «وینچستر»، «ماموریت غیرممکن» و … آغاز شد و همچنان این روزها با فیلم ترسناک «راهبه» ادامه دارد، تنها ۵۰۰ میلیون تومان به حساب سینمای ایران ریخته است. رقمی که بی شک حتی کفاف بازگشت پولی که صرف خرید کپی رایت این فیلم ها هم شده را نمی کند.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
به نظرم زندگی کردن یعنی بلد باشی چطوری فاصله‌ی بین دوتا سختی رو با شادی‌هایی که برات "ارزشن" پر کنی... وگرنه غر زدن رو که همه بلدن! مگه نه؟ هیچ ۲ تا دمی بدون یه بازدم وسطش رها نمی‌شن... بازدم زندگیت چیه؟
هوای خانه چه دلگیر می شود گاهی
از این زمانه دلم سیر می شود گاهی
عقاب تیز پرواز دشتهای استغنا
اسیر پنجه تقدیر می شود گاهی
صدای زمزمه ی عاشقان آزادی
فغان و ناله ی شبگیر می شود گاهی
نگاه مردم بیگانه در دل غربت
به چشم خسته ی من تیر می شود گاهی
مبر به م
بهترین راهکارها برای مقابله با استرس
روشهای زیادی در علم روانشناسی برای مقابله با استرس و اضطراب وجود دارند که بواسطه آنها می توان استرس و اضطراب را از بین برد. اما با توجه به تجربیاتی که در طول سالها فعالیت بدست آورده ایم تکنیک Relaxation یا روش آرامش بخشی بهترین روش برای از بین بردن استرس و اضطراب است. استفاده از این روش و به طبع آن رسیدن به حالت آرامش مزایای بسیاری دارد که بخشی از آنها عبارتند از:
از بین رفتن تپش قلب و برقراری ریتم منظم در تپش ق
مثل هر شب دیر به خانه آمد. حوصله جواب و پرسش های مادرش را نداشت. خودش هم از بیکاری خسته شده بود. صاحبخانه دوباره پولش را می خواست. در آمد پدرش که کارگری ساده بود، هزینه ها را کفاف نمی کرد. همین دیروز با مادرش دعوایش شد. فریاد زد: می گویی چه کار کنم؟ کار پیدا نمی شود. و مادر سکوت کرده بود. وارد هال شد. همه خواب بودند. مادر یادداشتی برایش گذاشته بود: "امیر جان، دیگر برای پیدا کردن کار عجله نکن! از امروز در یکی از خانه های بالای شهر کلفتی می کنم. دوست ند
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
کاری به پیشرفته‌تر بودن یا نبودن جوامع غربی نسبت به خودمان نداریم. واقعیّت این است که آنها به هر حال نسبت به ما تسلّط دارند. راه نجات از این تسلّط چیست؟ پاسخ سنّت‌گرایان مشخّص است: بازگشت به داشته‌های خود و مقابله با داده‌های بیگانه؛ امّا سؤال مهم این است که: مگر ما در ابتدای تسلّط غربی‌ها بر خودمان، از داشته‌های فرهنگ و تمدّن بومی‌مان بیگانه شده و به غربی‌ها گرایش داشتیم که حالا با بازگشت به آن بخواهیم از چنگال غرب خلاص شویم؟؟
موضوع، ک
پرداخت بدهی متوفی توسط ورثه
✅ورثه تحت هیچ شرایطی مسئول پرداخت بدهی های متوفی نیستند بلکه بدهی های او از ترکه اش پرداخت میشود و اگر ترکه کفاف ندهد همان مقدار موجود به نسبت میان طلبکاران تقسیم میشود.
اگر دارایی متوفی برای پرداخت بدهی هایش کافی نباشد ورثه مجبور نیستند ثابت کنند که دارایی متوفی کفایت پرداخت بدهی های او را نکرده است. بدهی های متوفی باید به ترتیب پرداخت شود.
این بدهی ها شامل هزینه کفن و دفن ، دیون وابسته به اعیان ترکه مانند دین
خواب عمیق و آسوده موجب می‌شود که شما یک روز بسیار شاد و پرانرژی را آغاز کنید.

می‌دانستید با انجام مراقبه‌های  ذهنی و مدیتیشن می‌توانید یک خواب عمیق و آرام را تجربه کنید؟ شاید باورتان  نشود اما گاهی حتی نفس عمیق کشیدن قبل از خواب برای تازه‌کارها یک روش  مدیتیشن محسوب می‌شود و برای تجربه خوابی عمیق به شما کمک می‌کند. جهت  انجام مدیتیشن برای خواب عمیق و آرام کافی است قبل از خواب یک جای آرام و  بدون سر و صدا را انتخاب کنید و چند نمونه از ح
امروز داشتم کلی غر می زدما.. کلی.. به مشاوره.. بعد یهو با این مفهوم که "خفه شو"، گفت تو از همه بیشتر پیشرفت داشتی، غر نزن. و همه بچه ها برام دست زدن :|| منم "مخلصیم چاکریم قربونتون برم" گویان پرهایم ریخت.  ینی بچه ها برام پنج شیش بار دست زدن :|| احساس کردم نوبلی اسکاری چیزی گرفتم خدایی :// بعد همه میگفتن چیکار کردی؟ منم گفتم از وقتی بنزین گرون شده، کربن دی اکسید کمتری وارد بدنم میشه و توانایی ذهنیم بالا رفته ^_^ و از وقتی از کفشای تن تاک و بیسکویت جوین و گ
شاید برای یک خواننده خوب شدن داشتن استعداد مهم باشد ولی این استعداد ذاتی تنها سکوی پرشی برای فرد است. در صورت کشف این استعداد و پرورش آن شخص می تواند به خواننده ای حرفه ای بدل شود. با این حال نمی توان گفت امکان خواننده شدن برای بقیه افراد وجود ندارد. بلکه نکته ای که از استعداد مهم تر است علاقه و تلاش و تمرین فرد خواهد بود.
با ثبت نام در بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج به نام سازنو می توانید استعداد خوانندگی خود را با اساتید حرفه ای این آموزشگاه
هرمان هسه می گوید:«واقعیت
شامل مجموعه حقایق وضد حقایق است.در برابر هر حقیقتی یک ضد حقیقت وجود
دارد که آن نیز به نوبه خود یک حقیقت است. وقتی تنها حقیقت یا ضد حقیقت را
در نظر می گیریم ،نیمی از از واقعیت در بر گرفته می شود که از کمال و
واحدانیت بی بهره است.»
این گفته هرمان هسه با فلسفه " یــــیـــن  - یـــانــــــگ
" (Yin- Yang) چین مطابقت دارد.مطابق این فلسفه ،هر ویژگی، اطلاعاتی در
خود دارد که دیگری فاقد آن است.هر واقعیت جهان ملموس ما شامل دو قطب به
یکی از مشکلات خونه مجردی اینه که وقتی یکی دو هفته خونه نباشی و بری سریخچال و پارچ آب رو سر بکشی انگار آب مردابی که دوسه تا تمساح توش مُردن و یکی دوتاشونم زایمان کردن‌و چندتای بی ادبشونم جیش کردن ریختی تو حلقت.شاید باورتون نشه باهر دم و بازدم مزه ی مزخرف آب مونده ،زندگی فلاکت بارمو میاره جلوچشام.چی بود واقعا؟فکرکنین یه لیوان پر‌از خون با عفونت و چرک سرکشیده باشین.معدم دو سه بار با صدای بلند گفت این چه گوهی بود خوردی تو؟میدونین‌دنیا جای قشنگ
بالاخره تمام شد! کتابی پرهیجان، گاهی احساسی، گاهی صرفا نقل خاطرات با طنز کافی. جملات کوتاه و بندهای پرفعل و توصیفات موجز ولی دقیقِ این کتاب ،چشم را، روان و جاری روی واژه‌ها ساری می‌کند و بی‌مکث و پرهیجان تصاویر را بی‌آن‌ که از هم بگسلند روایت می‌کند. به‌شخصه تا کنون کتاب خاطراتی نخوانده بودم که این‌گونه، بدون اطاله کلام و این قدر با جزئیات، روایتی را به این وجدآوری از روزهای منتهی به انقلاب نگاشته باشد. روزهای منتهی به پیروزی انقلاب، ف

در پست های قبلی در مورد اهمیت تمرین مدیتیشن با شما صحبت کرده ام، در ادامه دوست دارم تا تمرینی سریع و دقیق را خدمتتان ارائه کنم که به تمرین بادی اسکن معروف است. تمرینی که باعث می شود فورا به ذهن ناخودآگاهتان دسترسی داشته باشید، و امواج مغزی تان در حالت آلفا و تلقین پذیر قرار گیرد، همان سیستم عامل ذهن برای تغییرات دلخواه شما.

شیوه تمرین
ابتدای یک جای آرام و راحت بنشینید. چند نفس عمیق بکشید (4 تا 5 بار کافیست)
روی محیط اطرافتان تمرکزی کوتاه داش
طبق معمول داشتم توی زندگی داداش محسن فضولی میکردم که جایی خواندم مهریه همسرشان، خانم زهرا عباسی به این صورت بوده: 
یک سکه به نیت یگانگی خدا، پنج مثقال طلا به نیت پنج تن، 12 شاخه گل نرگس به نیت امام زمان(عج)، 14 مثقال نمک به نیت نمک زندگی، 124 هزار صلوات به نیت تعداد پیامبران و حفظ کل قرآن با ترجمه. 
چشمت روز بد نبینه! خواستم از قافله جا نمانم! وان نوتم را باز کردم و شروع کردم به نوشتن. از هر عدد مقدسی که به ذهنم رسید، مضایقه نکردم. نیستی ببینی هنوز ن
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: 13:57
توسط:زهرا
سایت جالبیه تشکر از شما..فقط یک سوال..برای کد انتقال به دانش آموزی که جز دانش آموزان امسال نیست برای در سن اد هم ثبت شود؟پیشاپیش تشکر

با سلام خدمت همکار محترم
انجام فرآیند نقل و انتقالات در سناد برای دانش آموزان سال جاری می باشد و برای دانش آموزان سالهای قبل فقط دادن کد انتقال از دانا کفاف می کند
همنشین کرونا | روزنوشت‌هایی از یک پرستار داوطلب در اورژانس کرونا
روز اول(دوم): «یک شروع بدون فیلتر»
همراه با خانم دکتر وارد اورژانس شدیم. خانم دکتر رو به خانمی[با حدود ۵۰ سال سن، چهره‌ای کاملا خسته و قدی کوتاه] که کمی جلوتر آمد گفت: ایشون آقای مومنی هستند. خانم ماسک روی صورت را کمی پایین آورد و گفت: سلام آقا. خیلی لطف کردید که برای کمک به بچه‌های ما آمدید.
خانم دکتر گفت: «ایشون خانم آژیر هستند، مدیر درمانگاه[درمانگاه بیماری‌های تنفس این روزه

مراقبه و مزایای آن مراقبه به معنای تمرکز ذهن در بدن است؛
به طوری که با استفاده از این روش، تمرکز فرد به درون وی کشیده می‌شود و اجزای بدن خود را در حالت آرامش قرار می‌دهد. این روش به عنوان یک شیوه بسیار عالی برای تقویت قوای تمرکز و تجسم و همچنین درمان بیماری‌های مختلف شناخته شده است. مزایای فوق العاده این روش باعث شده تا محبوبیت زیادی در سرتاسر جهان پیدا کند.
برخی از مهمترین مزایای مدیتیشن عبارتند از:
درمان بیماری‌هایی همچون آسم، سندروم
سلام
من یه دخترم که امسال دلم میخواد دانشگاه آزاد برم نتونستم، برای دولتی بخونم، الان میگید خب نرو این همه هزینه، نمیتونم واقعا خسته شدم تو خونه، افسرده شدم، دلم میخواد دوباره درس بخونم ، میخواستم رشته ای رو برم که بعدش طرح داره بتونم یه کم کار کنم، مفید باشم، یه درآمدی هم باشه ، ولی هزینه خوابگاه و شهریه ش خیلی میشه، چون ارشد هم هست و من پولی ندارم.
کسی کاری سراغ نداره که بتونم انجام بدم خودم تو خونه کانال هم زدم فایده نداشته، یا کسی که دانش
[از کف خیابان ها مینویسم]
اینجا خیلی سرد است. سوز سرمای آبان و آذر و برف عجیب و غریب پاییزی به کنار، سرما بیشتر یک جور سردی درونیست. گرمای آتش لاستیک و اتوبوس و... کفاف نمیدهد. سرما سرمای شقیقه های تو خالیست. متروکه ، سرد و خاموش.
بعضی از درخت ها هنوز برگ دارند. زیاد سبز و خوش رنگ نیستند ولی هنوز بوی بهار میدهند. بیشترشان ولی نه؛پاییزی شده اند. آدم ها هم تقریباً به همین شکل!
خیابان ها شلوغ است. چرا؟ راستش دقیقاً نمیدانم! جماعتی آشفته که میتوان از صو

غرور صفت خوبی نیست. کجا؟ در برابر خدا و در برابر بندگان خوب خدا.اما گاهی باید مغرور بود به خصوص آنجا که هویت ملی مذهبی شما در گرو افتخاری است که از رهگذر رشادت و مردانگی به دست آمده باشد.در قاب دوربین با تمام آنچه از مفهوم غرور در ذهن دارید ایستادم.این جا مزار سه سرباز دلیر خطه شیران است. این قبر، جایگاه رفیع سرجوخه ملک محمدی است که همراه با دو سرباز وفادار، دو روز ارتش متجاوز شوروی را در نقطه صفر مرزی رود ارس معطل کردند.ژنرال فرمانده مهاجمین
قبلاً بهش گفته بودم غم قشنگه. غم نجیبه و اصالت داره. غم باعث می‌شه بیشتر فکر کنی و کمتر حرف بزنی و بغض کنی. هنورم به حرفام معتقدم. هنوزم می‌گم غم خوبه. ولی اندازه داره. مثلاً باید در حد مواقعی که آهنگ طلوع نامجو رو گوش می‌دم بمونه. یا وقتایی که مزایای منزوی بودن رو می‌خوندم. وقتایی که خیره می‌شدم به باریکهٔ نوری که می‌افتاد کف کلاس. یا وقتی اون شعره رو با خودم تکرار می‌کنم یا حتی زمانایی که به صدای ساز دهنی گوش می‌کنم.اما وقتی این مرزو رد کنه
تعریف آپنه خواب: آپنه خواب انسدادی (OSA) نوعی اختلال تنفسی مرتبط با خواب است که با تنگی نفس یا بند آمدن نفس در زمان خواب همراه است و اغلب با خروپف بلند ، بریده بریده نفس کشیدن یا حس خفگی شناخته میشود.
اگر تا به حال با احساس خفگی از خواب پریده‌اید، اگر نصفه شب آب به گلوتان می‌پرد! و یا دم و بازدم تان درخواب منظم نیست احتمالاً به آپنه خواب یا همان وقفه تنفسی در خواب مبتلا هستید که نه تنها شدیداً روی کیفیت خوابتان تاثیر می‌گذارد بلکه می‌تواند
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم. پروردگارا! مهربان ترین مهربانان آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند. به دلهای پاک، طراوت و
چرا مثلی که《حسینیه》داریم،《حسنیه》نداریم؟!حسینیه محل شور وهیجانهتو حسینیه باید رگای گردنتو بلند کنی علیه منکرات جامعهمحلیست برای فریاد زدن بر علیه ظلم وستماما این وقتی کامل میشه که کنارش حسنیه ای هم بزنیمکه بشه محل آشتی دادن بین جریانهامحل گفتگو و مذاکرهمحل اشاعه صلح و آرامشبلکه وقتی کار به تمام معنا کامله که《عصمتیه》بزنیم با چهارده شعبه و وظیفه مختلف+ نبی مکرم اسلام قرآن و اهل بیت رو کنار هم قرار داد و چنگ انداختن به هر دورو سبب نجات ا
دستگاه بای پپ , فروش دستگاه بای پپ 
فروش تجهیزات پزشکی با قیمت مناسب
فروش و تعمیر دستگاه بای پپ با مدیریت اقای طلوع گر
دستگاه بای پپ ، فروش دستگاه بای پپ ، فروش دستگاه bipap ، دستگاه bipap  ، دستگاه کمک تنفسی BIPAP ، دستگاه کمک تنفسی بای پپ - فروش دستگاه کمک تنفسی بای پپ
دستگاه بای پپ
دستگاه Bipapدستگاه کمک تنفسی BIPAP
دستگاه های کمک تنفسی بای پپ تجهیزاتی برای کنترل در اختلالات فشار ورودی و خروجی اکسیژن و تقویت عضلات مجاری تنفسی در تیپ ها و مد های مختلف بی

نشسته ام و حسم درون ذهنم نمى رود تا ذهنم دستور نوشتنش را بتواند صادر کند. حسم تا گلو میآید اما برمى گردد. گویا در گلو اجازه ى بالاتر آمدن نمیابد. آن نقطه در گلو نامش چیست؟ همان نقطه اى که از درون گلو تقاطعى دارد با دهان.
چرا راحت نمى توانم باشم؟ چرا وقتى دیگران هستند نمى توانم میوه بخورم؟ چرا حس مى کنم دارد نگاه مى کند در حالیکه نگاه نمى کند؟ حس مى کنم گوشه چشمى دارد یا شاید چون بعدها ذهنش به این موضوع فکر خواهد کرد ، من نیز به این موضوع فکر مى ک
وظیفه اصلی موی بینی پالایش مواد اضافی هوایی است که تنفس می کنیم. موهای بینی همانند فیلتر هوای اتاق عمل می کنند. آنها ذرات گردوغبار، ویروس ها، باکتری ها و مواد سمی را به دام می اندازند تا ما در بازدم یا عطسه آنها را بیرون بدهیم.رشد موهای بینی فقط مخصوص پدربزرگ ها نیست و همه با گذراندن چند سالی پس از جوانی با رشد موهای گوش بینی مواجه می شوند اما از بین بردن کاملا این موها کار درستی نیست و فقط اصلاح کردن کفایت می کند.
آیا موهای بینی فایده دارند؟شا
دانلود رایگان فیلم Mine 9 2019 با کیفیت BluRay 720p
پیش نمایش فیلم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۴۸۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
ژانر : غم‌انگیز , مهیج , اجتماعی

۷٫۴/۱۰ از ۱,۲۵۹ رای
مدت زمان : ۸۴ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : BluRay 720p فرمت : MKVانکودر : F2Mحجم : ۶۶۵ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Terry Serpico, Mark Ashworth, Kevin Sizemore, Clint Jamesکارگردان : Eddie Mensoreخلاصه داستان :
۹ معدنچی ، فیلمی غم‌انگیز و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی ادی منزور می‌باش
کیت ابزار پزشکی تبدیل شده دستگاههای تنفسی موجود برای درمان COVID-19 را افزایش می دهددر کمتر از یک ماه ، آزمایشگاه های ملی Sandia 100 دستگاه تنفسی را تبدیل به بیمارستان های نیومکزیکو که قبلاً در دست داشتند به ماشین هایی که با خیال راحت می توانند به عنوان دستگاه های تهویه برای کمک به درمان بیماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 استفاده کنند ، تبدیل کردند.
ونتیلاتورهای غیر تهاجمی که به جای لوله ، دستگاههای BiPAP و CPAP از ماسک استفاده می کنند ، به طور معمول نمی ت
آسمانی ترین مهربانی: روایاتی از زندگی کریم ترین بخشنده زمین، امام جواد(ع).
آسمانی ترین مهربانی: سیدمهدی شجاعی
معرفی:
می خواستم تو را خورشید بنامم از روشنایی منتشرت،دیدم که خورشید، سکه صدقه ای است که تو هر صبح از جیب شرقی ات درمی آوری، دور سر عالم می چرخانی و درصندوق مغرب می اندازی.و بدین سان استواری جهان را تضمین می کنی.می خواستم تو را ابر بنامم؛ از شدت کرامتت،دیدم که نسیم، فقط بازدم توست که در فضای قدسی فرشتگان تنفس می کنی.به اینجا رسیدم که:ز
1-مرتب ورزش کنید
ورزش کردن باعث ترشح اندورفین در بدن میشود که باعث ایجاد آرامش و شادی در شما میگردد. پس مرتب ورزش کنید تا استرس را از خودتان دور کنید. ضمن اینکه باید سیگار و قلیان را کنار بگذارید زیرا این موارد به شدت استرس و حواس پرتی کمک می کنند. در کنار ورزش از غذاهایی مثل گردو، آووکادو و شکلات تلخ استفاده کنید زیرا بسیار کمک کننده هستند. پیشنهاد می کنیم یوگا و مدیتیشن بیاموزید!
2-نفس عمیق بکشید
دفعه ی بعد که با یک موقعیت استرس زا مواجه شدید،
اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است 
دنیا برای از تو سرودن مرا کم است 
اکسیر من نه این که مرا شعر تازه نیست 
من از تو می نویسم و این کیمیا کم است 
سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست 
درشعر من حقیقت یک ماجرا کم است 
تا این غزل شبیه غزل های من شود 
چیزی شبیه عطر حضور شما کم است 
گاهی تو را کنار خود احساس می کنم 
اما چقدر دل خوشی خواب ها کم است 
خون هر آن غزل که نگفتم به پای توست 
آیا هنوز آمدنت را بها کم است ؟
شاعر: محمدعلی بهمنی
با تشکر از دوست عزیز: 
درمان بی خوابی شبانه تنها در 60 ثانیه
اغلب افرادی که با مشکل بی خوابی های شبانه آشنا هستند روش های مختلفی را برای درمان این مشکل امتحان می کنند. شاید این مشکل راه حل بسیار کوتاه و تضمینی داشته باشد که آن را امتحان نکرده باشند.
درمان بی خوابی در کوتاه ترین مدت
اگر شما هم شب در تلاش برای به خواب رفتن هستید و یا اینکه شما در وسط شب از خواب بیدار شده و با نگرانی به ساعت خیره می شوید تا دوباره خوابتان ببرد باید بدانید که تنها نیستید. بی خوابی یک مشکل ر
هنگامی که ام‌اس به ریه‌ها حمله می‌کند
ضایعاتی که در سیگنال های ارسالی از مغز به ریه ها اختلال ایجاد می کنند، می توانند موجب شکل گیری شرایطی شوند که به نام آپنه خواب شناخته می شود، که در این حالت تنفس به طور مکرر متوقف و دوباره از سر گرفته می شود. 

در میان بسیاری از عوارض جانبی احتمالی بیماری ام‌اس، کاهش توانایی در بازدم کامل و قدرت سرفه برای پاکسازی ترشحات یا غذا از مسیر هوایی یکی از مهم‌ترین موارد محسوب می شود. پیامد جدی این تغییرات خطر
با سلام خدمت استاد محترم؛
آیا ورثه بایدبدهی های متوفی را بپردازند؟
سلام؛
ورثه تحت هیچ شرایطی مسئول پرداخت بدهی‌های متوفی نیستند بلکه بدهی‌های او از ترکه‌اش پرداخت می شود و اگر ترکه کفاف ندهد همان مقدار موجود به نسبت میان طلبکاران تقسیم می شود.
اگر دارایی متوفی برای پرداخت بدهی هایش کافی نباشد ورثه مجبور نیستند ثابت کنند که دارایی متوفی کفایت پرداخت بدهی های او را نکرده است.بدهی‌های متوفی باید به ترتیب پرداخت شود.
این بدهی‌ها شامل هزین
آسم
آسم بیماری مزمن مجاری هوایی است که موجب سختی تنفس می‌شود. آسم با التهاب گذرگاه‌های هوایی همراه است و این امر منجر به تنگ شدن موقت مجاری هوایی می‌شود که اکسیژن را به سمت ریه‌ها می‌برند.بروز علائم آسم یعنی سرفه، خس‌خس، تنگی نفس و تنگی قفسه‌ی سینه است. اگر این وضعیت شدید باشد، آسم می‌تواند منجر به کاهش فعالیت و ناتوانی در صحبت کردن شود. برخی به آسم، آسم برونشی می‌گویند.
برای برخی از افراد آسم مشکل کوچکی است اما برای بعضی دیگر مشکل بزر
سلام خدمت خانواده برتری های عزیز
سوالی که من داشتم در مورد نحوه پس انداز کردنه، من یه دختر 24 ساله م که تازه درسم تموم شده و چند وقتیه میرم سر کار، حقوقی که میگیرم زیاد نیست، ولی تصمیم دارم برای خودم پس انداز داشته باشم، ولی نمیخوام پولم رو تو بانک بذارم که ارزشش از بین بره، چون این طوری به هیچ جایی نمیرسم.
اینم بگم که تا الان هیچ پس اندازی از سال های قبلم ندارم، چون پول تو جیبیم به زور کفاف خرج و مخارج خودم رو میده، الان هم فرقی نکرده، حقوقم ب
حرکت Leg Raise یکی از بهترین حرکات برای تقویت عضلات شکم است.

فواید این حرکت:
• انجام این تمرینات عضلات شکم شما را فوق العاده قوی می کند. 
• علاوه بر عضلات شکم، پاها و کمر شما را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.
• انجام این حرکت مفید و طبیعی تر از انجام دراز نشست است و عضلات بیشتری را درگیر می کند.

نکات مهم:
• جین پایین بردن پا هوا را به داخل و در حالتی که پاهایتان در بیشترین ارتفاع قرار دارند بازدم خود را به بیرون هدایت کنید.
• بعضی ها ادعا می کنند ک

شدیدا مشتاق دیدار کسی هستم که مرا بفهمد، با تمام زوایای پنهان و آشکارم... و مهربانانه و صادقانه و صمیمانه مرا به خودم بازنماید... می‌دانم هم‌چنین کسی نه برای من که برای هیچکس احتمالا وجود ندارد، امّا چه کنم، یک دلتنگی عجیب و غیر قابل فهمی و یک غم پنهان گاه به گاه وجودم را مشتعل می‌کند و مرا به حسرت عجیب نبودن می‌کشاند... نمی‌دانم چه باید کرد، جز مرگ که آخر کار است، راه چاره و درمانی در حین زیستن نمی‌یابم... احساس می‌کنم به عالم و آدم مدیو
Dead poets society
1989

می‌شنوی؟ صدای لحظه‌ها را می‌شنوی؟ بازدم نفس‌های مرگ بر گردنت سنگینی نمی‌کند؟ مو به تن من که سیخ می‌شود. هر کسی پیمانه‌ای دارد که مرگ در حال نوشیدن آن است. بله ما در حال تمام شدن هستیم و خود باید تصمیم بگیریم که چه از این دنیا می‌خواهیم. طریقه‌ی راه رفتن در مسیر زندگی آنقدرا هم مهم نیست. مهم اینه که از مسیر لذت ببری. ممکن است زمین بخوری یا پرچم موفقیت را به اهتزاز در بیاوری. میزان نحوه تلاش شما برای آرزوها و قدری شانس است. به
09125585591لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از طریق سایت دابی آشنا شده اید و بیست درصد تخفیف بگیرید.دستگاه Bipapدستگاه کمک تنفسی BIPAPدستگاه های کمک تنفسی بای پپ تجهیزاتی برای کنترل در اختلالات فشار ورودی و خروجی اکسیژن و تقویت عضلات مجاری تنفسی در تیپ ها و مد های مختلف بیماری های تنفسی استفاده می شوداین نوع اختلال و تضعیف عضلات یکی از شایع ترین مد های بیماری تنفسی محسوب می شود که دستگاه های بای پپ به علت بر خورداری از دو فشار مثبت که هم در هنگام دم بیما
اغلب مردمان معتقدند کارآفرین کسی است که کسب و عمل خویش را دارااست ; البته این تعریف به تنهایی کفاف نمی دهد چون کارآفرین پیش از رویه پرت کردن کسب و عمل خویش اقداماتی انجام داده که او‌را از سایرین متمایز نموده است . وی شخصی ریسک پذیر و نوآور است که برای تغییر‌و تحول موقعیت جانور مسیر منحصربه‌فرد به خویش را گزینش مینماید , 
دهکده تربیت به شیوه ایجاد اشتغال در اروپابه این زمینه اعتنا داشته باشید! احتمال کارآفرین شدن اشخاصی که از کودکی با ایجاد
فکر می‌کنم همه انسان‌ها آینده را دوست دارند. البته چیزی که بیشتر از خودِ آینده دوست‌داشتنی است،امید به آینده است. درواقع بسیاری از رفتارهای امروز ما تابع امید به آینده است.
ممکن است بگویید که بسیاری هستند که هیچ امیدی به آینده ندارند؛ همین افراد هم رفتار امروزشان تابع امید به آینده است. امید به آینده همیشه برای ما بار معنایی مثبت داشته است. درواقع افراد یا امید داشته‌اند و یا نداشته‌اند؛ اما به نظرم امید به آینده یک طیف است که می‌تواند
هرچیزی اما ذره‌ای از وزنش را بر روی شانه‌هایت باقی می‌گذارد و شانه هم مثل چشم عادت می‌کند. با این همه خاطره و انسان و حادثه اما چرا هنوز هم چون غباری سبک در دستان باد به هر سو کشیده می شویم و از طوفان‌ها می‌هراسیم. چه می‌خواستی از این زندگی؟ رسالت‌ات چه بود؟ شبی برهنه آغوش برهنه‌اش را زیستن یا شنیدن ناله‌های شهوتناک‌اش در لحظه‌ی ایستادن زمان و یا حتی رسیدن به سینه‌اش و سر غلطیده در میان پستان‌هایش سبی سیر گریستن و همان دم مردن؟ آه تصد
با سلام خدمت دوستان عزیز 
بنده 6 ماه هست با خانومم عقد کردم، من 33 ایشان 26 سال دارن، با اینکه از لحاظ مالی به شدت پایین تر از من بودن ولی به دلیل اخلاق بسیار خوب و خود ساخته بودن، جوری که عمرشون به بطالت نگذرونده بودن و تفاهم افکاری داریم، به همین خاطر من مسائل مالی رو نادیده گرفتم، ایشون پدر و مادرشون فوت شدن و 6 تا برادر و 4 تا خواهر دارن که همگی بزرگتر هستن. 
بنده قصد دارم که با تمام شون قطع رابطه کنم، حالم ازشون بهم میخوره، دلایلی هم که دارم
برای کسانی که قرآن را بصورت ترتیل یا تحقیق تلاوت می کنند بهداشت صدا از اهمیت ویزه ای برخوردار است . بی دقتی یا کم توجهی به صدا می تواند در نوع کیفیت تلاوت اثر بگذارد . حافظان قرآن که روزانه مقدار زیادی از آیات قرآن را می خوانند با توجه به نکاتی در مورد نگهداری از صدا می توانند مقدار حفظ و مرور خود را بهتر و اثر گذارتر تلاوت کرده و دیرتر در صدای خود احساس خستگی کنند . از این رو در این مقاله به پاره ای از مسائل مربوط به بهداشت و نگهداری از صدا می پر
بسته بندی خانگی، کسب و کار خانگی درآمدزا!
بسته بندی خانگی یکی از کسب و کارهای درآمدزا و مناسب برای افرادی است که به هر دلیل تمایل به کار در منزل دارند.
در این پست با این کسب و کار خانگی پرسود بیشتر آشنا می شویم…

چرا بسته بندی خانگی را به شما پیشنهاد می دهیم؟
این کسب و کار مناسب افراد با مشخصات زیر است:

بانوان خانه داری که شرایط کار در بیرون از منزل برای آن ها فراهم نیست
دانشجویان و افرادی که امکان اشتغال تمام وقت ندارند
افرادی که شاغل هستند ا

چهل ساله بود و طی قریب به دو دهه زندگی متاهلی دو زن با اونساخته بودند. سومی هم در ابتدای راه بود وهنوز او را خوب نمی شناخت. دو نفر اول هیچ علاقه ای به خوراک لوبیا نداشتند و بیشترین مجادله ی آنها پای سفره بر سر این موضع اتفاق می افتاد که بالاخره کار را به جای باریک کشانده بود. شاید باورتان نشود ولی همین موضوع کوچک جرقه ای شده بود برای جنگی ناخواسته . این سومی هم در طول شش ماه اول ازدواج شان یک بار بیشتر برایش خوراک بار نگذاشته بود . با اینکه بس
پدرها و مادرها لطفا به فکر ازدواج فرزندان تون در سن مناسبش باشید. شرایط رو آسون بگیرید و نذارید سن بچه ها بالا بره، چقدر میان در خانواده برتر پست میذارن دخترها که سن مون بالا رفته دیگه خواستگار نداریم، یا مرد متاهل بهشون پیشنهاد زن دوم میده، یا میترسن پدر مادر فوت بشن و اینها آواره و تنها بمونن. 
همین طور پسرها که سن شون بالا میره یا انقدر سرکوب کردن امیال شون رو که بعد ازدواج هم به مشکل میخورن، یا مجبور شدن برن دنبال صیغه یا دوست دختر که باز
محبوب من
این آخرین نامه ای است که برایت می نویسم و بسیار خشنودم که در پاییز این اتفاق می افتد .. همه چیزمان از پاییز آغاز شد. کسی چه می داند شاید نقطه آغاز جهان هم پاییز بوده .. چرا که بذر عشق تنها در این روزها بر دل زمین می نشیند تا بهار جوانه هایش سر از خاک بیرون بیاورند و در تابستان به بار بنشینند و اگر انار باشی تا پاییزی دیگر به بلوغ می رسی ...
پیش از من و تو دنیایی بوده و کرور کرور عاشق ناشی پا به این دنیای ملون گذارده اند و بعد از ما نیز این عرص
موارد آزمون کمربند سفید به نارنجی (مدت تمرین سه ماه)
کاتاها
تای‌کیو‌کو‌سونو‌ایچ – تای‌کیو‌کوسونو‌نی – سو‌کو‌گی‌تای‌کیو‌کو‌سونو‌ایچ‌تاته‌ کاتاها (اجرای کاتاها به صورت قائم)
تاته‌تای‌کیو‌کو‌سونو‌ایچ – تاته‌تای‌کیو‌کو‌سونو‌نی – تاته‌سوکو‌گی‌تای‌کیو‌کوسونو‌ایچ
داچی (ایستادن)
هی‌سو‌کو‌داچی – یوی‌داچی – زنکو‌تسو‌داچی
تکنیکهای دست
جودان‌سوکی – چودان‌سوکی – گدان‌سوکی – موروتو‌سوکی
تکنیکهای پا
کین‌گری – ما
#نقد_شعر_سپید پشیمانی از سلول،سلولانسان ضجه میکشد.آرزو دردوردست اینتصویرسایه مرگ دارد.وقت رفتن ازچنگال زندگیجایی که میان بد وبد هبوطمیکنیم،وفریادهادرلجن دنیامیپوسدوهمچیزفلسفه ای بدون سانسورکه میتراود وبنظرشهدیست...شکوه#شهر_آشوب#نقد_شعر_سپید بنام خداوند مهر از آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده گویای تمام ویژگی های خواسته و ناخواسته خود خواهد بود ،بنابراین آن را بدون در نظر گرفتن نام صاحبش نقد و بررسی خواهم کرد . ☑️ قبل از اینکه بخواهم به
جسارت و توهین زشت و بی‌شرمانه ابن عثیمین وهابی به حضرت زهرا سلام الله علیها
ابن عثیمین لعنت الله علیه از بزرگان وهابیت در تعلیقات خود بر صحیح مسلم می‌نویسد: 
اللهم اعف عنها، والا فان ابا بكر [...] ما استند الى رای، وانما استند الى نص، و كان علیها ان تقبل قول النبی علیه الصلاة و السلام : " لا نورث، ما تركنا صدقة "، ولكن عند المخاصمة لا یبقی للانسان عقل یدرك به ما یقول او ما یفعل او ما یتصرف فیه، فنسال الله ان یعفو عنها عن هجرتها خلیفة رسول الله صل
کشفیات جدید دانشمندان نشان می­دهد که پشه می­تواند از طریق بازدم انسان­ها­، جای آنها را تشخیص دهد. خداوند در پشه این توانایی را ایجاد نموده که با دریافت گاز کربنِ بازدمِ انسان و آزمایش مقدار و منبع آن، بتواند جای او را بیابد. هم­چنین این حشره بسیار به گاز کربن حساس است. همه این موارد بیانگر توانایی­های خارق العادۀ این حشره است که بر پیچیده ­ترین دستگاههای ساخت بشر برتری دارد. حال که اهمیت این حشره و پیچیدگی آن ثابت شد، شایسته نیست که خداوند
اکثرسپرده گذاران وسهامداران بورس سوال هایی داشتندکه جوابش برای آنان یک عبارت بودیعنی دزدی ازجیب ملت.
دولت مداوم میگفت بودجه نداریم.دولت مداوم میگفت اصل وسودسپرده گذاررابایارانه میدهد.دولت مداوم میگفت همه بایددراقتصادنقش ایفاکنندواینکه دریک روزافرادفقط یکساعت ونیم بهره وری داشته باشندمایه آبروریزی کشورایران هست.
ملت هم دردل ازدولت که میگفت پول بلوکه شده راازآمریکاپس گرفتیم وکالاهاراارزان میکنیم وسبدکالاوغیره میدهیم درعین حال میام
تنها سنگر من توی روزای سرد شعره چیزی که منو قاطی معنویت میکنه و باعث میشه یکم از چیزی که در اطراف حس میکنم فاصله بگیرم. شعر بهم بال و پر میده تا روی زمین که گیر کردم بتونم پرواز کنم و هوایی میشه توی ریه هام تا بتونم بین صور فلکی گشت و گذار کنم. نمیدونم جنسش چیه یا شاید حتی کیه ولی اینو میدونم نفسه.برام نوشتن از چیزی که امیدوار کننده باشه سخته چون خودم هم مثل یه نور چراغ نیم سوز که مدام خاموش و روشن میشه امید رو حس میکنم.
خالیم از کلمه و تموم اطراف
داشتن جلو بازو حجیم یکی از اهدافیست که همه ما به دنبال آن هستیم.

دمبل را را در دست گرفته و در حالی که دست  صاف هست بایستید. آرنج ها باید در کنار بدن و کف دست ها رو به بدن شما باشد. این نقطه شروع حرکت جلو بازو دمبل چکشی خواهد بود.
حال هم زمان با انجام عمل بازدم ( بیرون دادن نفس ) دست خود را به حالت چکش به سمت بالا برده تا ماهیچه جلو بازو منقبض گردد. دقت کنید که قسمت بالای بازو ثابت بوده و دمبل را تا مقابل شانه بالا بیاورید.
در بالاترین نقطه لحظه ای م
سال نو.مبارک

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال

از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم
.  
پروردگارا! 
مهربان ترین مهربانان 
آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند.  به
لینک دانلود:
http://bit.ly/2ONfg68

http://bit.ly/2ONfg68

برای مشاهده تمامی سوالات با جواب بر روی لینکهای بالا کلیک کنید

قسمتی از سوالات لینک بالا:

) تنفس سریع و منقطع در حین صحبت نشانه چیست؟
۱- کمبود اکسیژن محیط
۲- استرس فرد
۳- ترس و ناامیدی ☑
۴- بیماری تنفسی

) دم کوناه بازدم طولانی نشانه چست؟
۱- افسردگی ☑
۲- خوشحالی
۳- تخقیر
۴- ناراحتی

) کدام یک از مواد زیر از شیوه های گوش دادن فعال نیست؟
۱- استفاده از اصوات تایید کننده
۲- ارجاع به خود ☑
۳- باز خورد
۴- توجه ب
دانلود فیلم ۹ معدنچی Mine 9 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی ۹ معدنچی Mine 9 2019
نام فیلم : ۹ معدنچی Mine 9 2019ژانر : درامکارگردان : Eddie Mensoreبازیگران : Terry Serpico, Mark Ashworth, Kevin Sizemoreمحصول : آمریکازبان : انگلیسی ( زیرنویس فارسی )زمان : ۸۳ دقیقهامتیاز : ۷٫۳/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۲۰۰ | ۶۷۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : ” نه معدنچی” درباره ۹ نفر از معدنچیان آلاپاچی است که در عمق دو مایلی در زیر زمین در یک معدن مشغول به کار هستند اما پس
هیچوقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید که ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید. شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید. و چه چیزی زیباتر از عشق...هر رنج دوست داشتن صیقلی ست بر روح ... با هر تمرین دوست داشتن، روح تو زلال تر می شود. گاهی بعضی ها با ما جور در می آیند، اما همراه نمی شوند. گاهی نیز آدم هایی را می یابیم که با ما همراه می شوند اما جور در نمی آیند. برخی وقت ها ما آدم هایی را دوست د
مامان ها وقتی یکدفعه در اتاق بچه هایشان را باز میکنند و یک لیوان چایی،یا یک بشقاب کیک یا میوه دستشان است دو حالت بیشتر ندارد...یا بچه شان دارد کار مهمی انجام میدهد یا خودشان کار مهمی با آنها دارند...در اتاقم باز شد و من کار مهمی انجام نمیدادم که مامان وارد شد.با یک بشقاب میوه یا یک لیوان چایی یادم نیست.فقط مامان وارد شد و گفت میخواهد یک راز به من بگوید.رازی که همه ی مامان ها یک روز باید به دخترانشان بگویند.نشست روبرویم و آرام شروع کرد به حرف زدن:د
مامان ها وقتی یکدفعه در اتاق بچه هایشان را باز میکنند و یک لیوان چایی،یا یک بشقاب کیک یا میوه دستشان است دو حالت بیشتر ندارد...یا بچه شان دارد کار مهمی انجام میدهد یا خودشان کار مهمی با آنها دارند...در اتاقم باز شد و من کار مهمی انجام نمیدادم که مامان وارد شد.با یک بشقاب میوه یا یک لیوان چایی یادم نیست.فقط مامان وارد شد و گفت میخواهد یک راز به من بگوید.رازی که همه ی مامان ها یک روز باید به دخترانشان بگویند.نشست روبرویم و آرام شروع کرد به حرف زدن:د
از
عادل‌ فردوسی‌پور می‌پرسند فوتبال را دنبال نمی‌کنید؟ می‌گوید اصلا. درست مثل آن دانشجوی
‌ستاره‌دار یا تحصیل‌کرده‌ی بیکار یا کارگر اخراجی یا کارآفرین مال‌باخته یا روزنامه‌نگار
زندانی یا زندانی وکیل‌تبار یا پاجفت نکرده‌ی اعزامی یا دختر یازده ساله‌ی ایلامی یا
نخست‌وزیری در حصر یا ورزشکار انصرافیِِ 
رو به قبله‌ی نخست، یا کشتی نفس‌گیر با تاج و تخت، تختی کشتی‌گیر بدون هم‌بازی
افتاده بر تخت، یا ماهی‌ سیاه کوچولو. هیچ یک نمی‌خوا
 چرا گفته شده است که شانس و اقبال دریافت وام مسکن خانه اولی ها کم شده است؟
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک، از جا ماندن سپرده‎گذاران صندوق پس‎انداز یکم از خرید مسکن، به دلیل نداشتن توان خرید، خبر داد و گفت: «افرادی که در صندوق پس‎انداز یکم سپرده‎گذاری کرده بودند، توان خرید مسکن ندارند و از دریافت تسهیلات، خودداری می‌کنند.»
به گزارش مجله دلتا به نقل از اقتصادآنلاین، حسام عقبایی در ادامه  این موضوع افزود: «در سال‌های گذشته تسهیلات بانک
حرکت شنا یکی از بهترین حرکات برای داشتن بالاتنه ای قوی است.

فواید این حرکت:
● وقتی این حرکت با فرم درست و صحیح خود انجام شود باعث می شود که مفاصل سالم تری داشته باشید.
● قدرت و سلامت کلی شما افزایش پیدا می کند.

نکات مهم:
● بدن شما حین انجام این حرکت باید در یک خط باشد. بالا آمدن ناخودآگاه باسن در حین انجام این حرکت نشانه ی ضعیف بودن عضلات پشت است.
● پاهایتان را نزدیک به یکدیگر نگه دارید، باز کردن پاها باعث راحت تر شدن انجام این حرکت می شود.
‍ ■ هیچ وقت بابت عشق هایی که نثار دیگران کرده اید و بعدها به این نتیجه رسیده اید ذره ای برای عشق شما ارزش قائل نبوده اند، افسوس نخورید.
شما آن چیزی را که باید به زندگی ببخشید، بخشیدید. و چه چیزی زیباتر از عشق...
هر رنج دوست داشتن صیقلی ست بر روح. با هر تمرین دوست داشتن، روح تو زلال تر می شود.
گاهی بعضی ها با ما جور در می آیند، اما همراه نمی شوند، گاهی نیز آدم هایی را می یابیم که با ما همراه می شوند اما جور در نمی آیند. 
برخی وقت ها ما آدم هایی را دوس
به راهنمایی دوستم امروز رفتم کافی‌نت‌گردی! یعنی دنبال کافی‌نت برای مصاحبه‌ی اسکایپی می‌گشتم. دوستم می‌گفت تو خونه نباشی، مسلط‌تری. رفتم کافی‌نت حرمم ببینم که الحمدلله اصلا امکانات تماس تصویری نداشت. بعدش رفتم بهشت ثامن‌الائمه و جزء امروز رو خوندم.

داستان ذبح اسماعیل و داستان گاو زرد بنی‌اسرائیل خیلی جالبن، نه؟ :)
موقع برگشت، کنار در ایستادم و گفتم "امام رضا واسم دعا کن اگه صلاحه، اگه صلاحه، اگه صلاحه، اگه صلاحه قبول بشم، وگرنه نه" ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها